Webová aplikace Výkazy práce.

Evidujte práci a mějte okamžitý přehled.

Sledujte jak Vaši zaměstnanci nebo externí pracovníci pracují a evidují práci pro Vaše zákazníky. Můžete v reálném čase vyhodnocovat jejich produktivitu a budete mít podklady pro fakturaci Vašim zákazníků.

Evidence výkazů práce.

Zadejte pracovníka, zákazníka a čas který pro zákazníka pracoval. Je možno připojit poznámky. případně Vám můžeme dodělat evidenci jiných položek podle Vašeho přání.

K práci si vytvoříte a přiřadíte činnost, se svojí hodnotou práce, například konzultace s cenou 500,- Kč za hodinu nebo zakázková výroba s cenou 1000,- Kč za hodinu. Dále je pak možno k práci evidovat způsob provedení, tedy například konzultace po telefonu, návštěva zákazníka u něj nebo zákazník přijde na provozovnu.

Pracovníci mohou mít vlastní aplikaci, kde budou sami vyplňovat audržovat své záznamy a vy budete v systému jen kontrolovat a vyhodnocovat záznamy všech pracovníků.

Přehledy výkazů práce.

Prohlédněte si výkaz práce pro zákazníka za období, který bude sloužit jako podklad pro fakturaci. Prohlédněte si výkazy jednotlivých pracovníků, aby jste vyhodnotili jejich produktivitu. Můžeme Vám dodělat i další přehledy podle Vašeho přání třeba podle činností a způsobů práce. Přehledy jsou generovány do souborů PDF, které si můžete vytisknout, uložit nebo odeslat emailem.

Kolik to stojí?

Za použití aplikace zaplatíte měsíční poplatek, který se odvíjí podle počtu záznamů, počtu souběžně pracujících uživatelů a počtu provozoven. Cena již od 99,- Kč měsíčně bez DPH. Rádi Vám cenu spočítáme.

Můžete si program nezávazně vyzkoušet

Můžete použít naše veřejné demo kde se přihlásíte uživatelským jménem demo a heslem demo

Výkazy práce demoverze

Zadaná data ale nejsou uchovávána a můžou se kdykoliv vrátit do výchozího stavu.

Pokud chcete program vyzkoušet důkladněji vytvoříme Vám demoverzi jen pro Vás, kterou je možno převést na ostrou verzi bez ztráty dat, které jste již zadali. Použití demoverze je nezávazné a zdarma. Svou demoverzi můžete na vyzkoušení používat 2 měsíce a potom se můžete rozhodnout zda pokračovat nebo ne.

Pokud si nejste počítačově zkušení a budete chtít zasvětit do práce s programem můžeme domluvit vzdálenou ukázku na Vašem počítači která je zdarma v maximální délce 15 minut.

Kontaktujte nás »

Možné využití aplikace

Když Vaši obchodní zástupci nebo servisní technici cestují za zákazníky a vy potřebuje mít přehled o jejich práci. Pracovníci se po návštěvě přihlásí ke své verzi aplikace pro obchodního zástupce a vyplní provedené práce, uzavřené obchody případně jiné informace. V centrální aplikaci máte okamžitý přehled a možnost vyhodnocení jejich práce. Položky které nejsou součástí demoverze Vám rádi doplníme do Vaší verze aplikace i do přehledů. Používáním webové Výkazy práce aplikace získáte podklady pro fakturaci a vyhodnocení produktivity pracovníků.

Jste živnostník a provádíte služby zákazníkům a vše si píšete ručně na papír nebo do mobilu a pak to musíte přepisovat do počítače aby jste mohli fakturovat nebo předat údaje účetní? Když použijete webovou aplikaci Výkazy práce, budete to psát pouze jednou a pak si to prostě vytisknete a předáte nebo podle podkladů vystavíte faktury. Na cestách můžete použít k zapisování mobilní telefon a nemusíte tahat počítač.

O webových aplikacích.

Webové aplikace