Webová aplikace Autoservis PBS.

Provozujte a řiďte svůj autoservis odkudkoliv

Evidence zakázek, sklad a prodej náhradních dílů v plně responzivní aplikaci. Práce s aplikací odkudkoliv, na jakémkoliv zařízení a jakémkoliv prohlížeči. Bez starostí a Vaše data. Staráme se o pravidelné zálohování. Možnost více provozoven v jednom programu.

Evidence zakázek autoservisu.

Zadání nebo výběr zákazníka autoservisu a servisovaného auta. Zadání požadovaných prací. Tisk zakázkového listu. Zadání provedených servisních úkonů. Výdej materiálu na zakázku. Uzavření zakázky a tisk daňového dokladu.

Sklad autoservisu

Evidence skladových karet, sledování minimálního kritického množství důležitých dílů. Přijmy a výdeje pomocí snadného průvodce. Možno vést více samostatných skladů např pro dílnu, lakovnu, klempírnu a podobně. Zobrazení okamžité hodnoty skladů v nákupních a prodejních cenách.

Prodej náhradních dílů.

Výběr a prodej dílů ze skladu náhradních dílů a jejich prodej zákazníkům autoservisu.

Kolik to stojí?

Za použití aplikace zaplatíte měsíční poplatek, který se odvíjí podle počtu zakázek, počtu souběžně pracujících uživatelů a počtu provozoven. Rádi Vám cenu spočítáme.

Můžete si program nezávazně vyzkoušet

Můžete použít naše veřejné demo kde se přihlásíte uživatelským jménem demo a heslem demo na odkazu:
Autoservis demoverze
Zadaná data ale nejsou uchovávána a můžou se kdykoliv vrátit do výchozího stavu.

Pokud chcete program vyzkoušet důkladněji vytvoříme Vám demoverzi jen pro Vás, kterou je možno převést na ostrou verzi bez ztráty dat, které jste již zadali. Stačí nás jen kontaktovat a my Vám na email zašleme odkaz a přihlašovací údaje.

Pokud si nejste počítačově zkušení a budete chtít zasvětit do práce s programem můžeme domluvit vzdálenou ukázku na Vašem počítači která je zdarma v maximální délce 15 minut. Svou demoverzi můžete na vyzkoušení používat zdarma 2 měsíce a potom se můžete rozhodnout zda pokračovat nebo ne.

Kontaktujte nás »

Použití aplikace

Webová aplikace Autoservis je vhodná pro jakoukoliv velikost autoservisu, včetně těch s více provozovnami. Je možno v ní vést provozovny a sklady odděleně a mít při tom celkový přehled o všem. Pokud potřebujete napojení na dodavatele třeba náhradních dílů, nastavíme Vám ho nebo ho doděláme pokud není v aplikaci dosud aktivní.