Webová aplikace Výkazy práce.

Evidujte práci a mějte okamžitý přehled.

Sledujte jak Vaši zaměstnanci nebo externí pracovníci pracují a evidují práci pro Vaše zákazníky. Můžete v reálném čase vyhodnocovat jejich produktivitu a budete mít podklady pro fakturaci Vašim zákazníků.

Evidence výkazů práce.

Zadejte pracovníka, zákazníka a čas který pro zákazníka pracoval. Je možno připojit poznámky. případně Vám můžeme dodělat evidenci jiných položek podle Vašeho přání.

Pracovníci mohou mít vlastní aplikaci, kde budou sami vyplňovat audržovat své záznamy a vy budete v systému jen kontrolovat a vyhodnocovat.

Přehledy výkazů práce.

Prohlédněte si výkaz práce pro zákazníka za období, který bude sloužit jako podklad pro fakturaci. Prohlédněte si výkazy jednotlivých pracovníků, aby jste vyhodnotili jejich produktivitu. Můžeme Vám dodělat i další přehledy podle Vašeho přání.

Kolik to stojí?

Za použití aplikace zaplatíte měsíční poplatek, který se odvíjí podle počtu záznamů, počtu souběžně pracujících uživatelů a počtu provozoven. Rádi Vám cenu spočítáme.

Můžete si program nezávazně vyzkoušet

Můžete použít naše veřejné demo kde se přihlásíte uživatelským jménem demo a heslem demo na odkazu Výkazy práce demo. Zadaná data ale nejsou uchovávána a můžou se kdykoliv vrátit do výchozího stavu. Pokud chcete program vyzkoušet důkladněji vytvoříme Vám demoverzi jen pro Vás, kterou je možno převést na ostrou verzi bez ztráty dat, které jste již zadali. Stačí nás jen kontaktovat a my Vám na email zašleme odkaz a přihlašovací údaje. Pokud si nejste počítačově zkušení a budete chtít zasvětit do práce s programem můžeme domluvit vzdálenou ukázku na Vašem počítači.

Kontaktujte nás »