Webová aplikace EET pokladna.

Snadné zasílání tržeb do EET.

Potřebujete odesílat EET, také se vás to týká? Pokud musíte odesílat udavači STB Babišovi informace o tom kolik jste obdrželi peněz, vyzkoušejte naší malou EET pokladnu. Je vhodná pro občasné zasílání tržeb do elektronické evidence tržeb při malém provozu. Aplikace potřebuje datové připojení, ale to je dnes v podstatě všude.

Evidence pokladních dokladů.

Odesíláte jen částky a tisknete nebo posíláte účtenky. Plátce DPH může zvolit sazbu v jaké bude částka. Možnost opakovaného odeslání v případě neúspěchu.

Kolik to stojí?

Za použití aplikace zaplatíte měsíční poplatek, který se odvíjí podle počtu záznamů, počtu souběžně pracujících uživatelů a počtu provozoven. Cena již od 59,- Kč měsíčně bez DPH. Možnost platit jen vybrané měsíce v průběhu roku. Rádi Vám cenu spočítáme.

Můžete si aplikaci nezávazně vyzkoušet.

Můžete použít naše veřejné demo kde se přihlásíte uživatelským jménem demo a heslem demo

EET pokladna demoverze

Zadaná data ale nejsou uchovávána a můžou se kdykoliv vrátit do výchozího stavu.

Pokud chcete program vyzkoušet důkladněji vytvoříme Vám demoverzi jen pro Vás, kterou je možno převést na ostrou verzi bez ztráty dat, které jste již zadali. Stačí nás jen kontaktovat a my Vám na email zašleme odkaz a přihlašovací údaje.

Kontaktujte nás »

Možné využití aplikace

Řemeslníci mohou tisknout a posílat účtenky. Prodejci na akcích a trzích mohou využít aplikaci jen v předem domluvených měsících v průběhu roku a za ostatní měsíce nemusí platit provoz.