Kde jste: Media a ukládání dat | SD karty 128GB a větší

SONY SD karta SFG1G, 128GB, class 10/ U3, až 300MB/s

SONY SD karta SFG1G, 128GB, class 10/ U3, až 300MB/s

Paměťová karta SD UHS-II řady SF-G - Nejrychlejší karta SD na světě Řada SF-G se vyznačuje mimořádně vysokou rychlostí zápisu až 299 MB/s, což umožňuje například souvislé fotografování snímků ve ...

Výrobce: SONY Kód výrobce zboží: SFG1G
Katalogové číslo zboží: 2190246149
Cena s DPH:   6394,- Kč
Cena bez DPH:   5285,- Kč
Autorske poplatky: 90,00 Kč
Recyklační poplatky: 1,50 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Skip Navigation Links
Podrobný popis ˅
Zeptejte se toto zboží ˅
Ke stažení ˅
Související zboží ˅

Paměťová karta SD UHS-II řady SF-G - Nejrychlejší karta SD na světě

Řada SF-G se vyznačuje mimořádně vysokou rychlostí zápisu až 299 MB/s, což umožňuje například souvislé fotografování snímků ve vysokém rozlišení výkonnými digitálními zrcadlovkami (DSLR), a to především modely s podporou rozhraní UHS II.

Nejrychlejší karta SD na světě - Řada SF-G se vyznačuje mimořádně vysokou rychlostí zápisu až 299 MB/s, což umožňuje například souvislé fotografování snímků ve vysokém rozlišení výkonnými digitálními zrcadlovkami s podporou rozhraní UHS-II.

Rychlejší přenos dat do počítače - Díky rychlosti čtení až 300 MB/s lze do počítače během několika vteřin přenášet i velké soubory videa ve 4K nebo sadu snímků ze souvislého fotografování. Věnujte čas práci, nikoli čekání.

File Rescue - Někdy se něco pokazí a data, ať jsou to fotografie či soubory, se mohou omylem smazat. Software File Rescue je výkonný nástroj pro obnovu dat a díky jednoduchému ovládání se hodí pro každého. Pro majitele paměťové karty je k dispozici ke stažení zdarma.

Mimořádná spolehlivost - Dokonalá spolehlivost a odolnost i při intenzivním používání: odolné proti rentgenovému záření, vodě, teplotě a nárazům.

Podpora rozhraní - Podpora rozhraní UHS-II pro maximální výkon. Kompatibilní i se zařízeními UHS-I


Zadejte hledaný text:
Máte 0 položek v hodnotě 0 Kč
Uživatel nepřihlášen.