Kde jste: Multimédia, audio | Handfree přes hlavu

Razer Thresher Tournament Ed.

Razer Thresher Tournament Ed.
Herní sluchátka Razer Thresher Tournament Edition byla navržena pro dokonalý komfort při intenzivních herních maratonech, lehké koženkové náušníky jsou vyrobeny z paměťové pěny, takže se snadno přizpů...
Výrobce:
RAZER
Kód výrobce zboží:
RZ04-02350100-R3M1
Katalogové číslo zboží:
92203194

Cena s DPH:

2528,- CZK

Cena bez DPH:
2089,- CZK
Recyklační poplatky:
2,10
Dostupnost:
Skladem

Vložit ks

Podrobnosti:
Herní sluchátka Razer Thresher Tournament Edition byla navržena pro dokonalý komfort při intenzivních herních maratonech, lehké koženkové náušníky jsou vyrobeny z paměťové pěny, takže se snadno přizpůsobují jedinečnému tvaru hlavy každého člověka. Toto přirozené těsnění zajišťuje optimální izolaci zvuku a zvyšuje kvalitu zvuku i bezkonkurenční pohodlí. Sluchátka jsou vybavena velkými 50mm zvukovými měniči pro živý zvuk, silným mikrofonem, který pracuje bezchybně v hlučném prostředí. Sluchátka jsou tak vhodná jak na nerušené hraní, tak na domácí poslech hudby.

Jednosměrný mikrofon byl testován a ověřen profesionálními hráči v turnajích, aby vždy dosahovali neuvěřitelně jasného hlasového chatu. Mikrofon je dokonale přizpůsoben, aby zachytil jen váš hlas, takže se se spoluhráči dorozumíte i v hlučném prostředí. Díky 3,5mm konektoru sluchátka navíc dosahují nulového zpoždění a jsou kompatibilní s PC, Xboxem a PlayStationem.

Chcete se zeptat?

Eshop je uzavřen!

Eshop jsme uzavřeli, nelze tedy nakupovat.
Zákazníků se omlouváme.