Kde jste: Herní zóna | Hry pro XBOX ONE / ONE S

Super Lucky's Tale

XBOX ONE - Super Lucky''s Tale - vychází 7.11.2017 - PŘEDOBJEDNÁVKY

Užívejte si Luckyho zářivý, pestrý a poutavý svět v dechberoucím rozlišení 4K na jeho úchvatné cestě zaplněné roztomilými postavičkami a nepředvídatelnými výzvami. Hry se na konzoli Xbox One X hraj...

Výrobce: MICROSOFT Kód výrobce zboží: FTP-00015
Katalogové číslo zboží: 1904406040
Cena s DPH:   652,- Kč
Cena bez DPH:   539,- Kč
Dostupnost: Skladem
Skip Navigation Links
Podrobný popis ˅
Zeptejte se toto zboží ˅
Ke stažení ˅
Související zboží ˅
Užívejte si Luckyho zářivý, pestrý a poutavý svět v dechberoucím rozlišení 4K na jeho úchvatné cestě zaplněné roztomilými postavičkami a nepředvídatelnými výzvami. Hry se na konzoli Xbox One X hrají ještě lépe.Vítejte v dobrodružství
Sledujte Luckyho, stále optimistického, energického a roztomilého hrdinu, na jeho výpravě při hledání vnitřní síly a pomozte jeho sestře zachránit Knihu věků před Jinxem. Jinx je pletichářský a tajemný padouch, který se snaží přetvořit svět, ale z jakého důvodu?

Povedené vedlejší postavičky
Lucky musí čelit hanebnému stelivu pro kočky, Jinxovým zlomyslným dětem. Potká také zatoulané Yeti, Kooky Spookies a další přátele z Knihy věků.

Nepředvídatelné výzvy
Vyzkoušejte své dovednosti v karnevalově přitažlivých mini-hrách a na nervy drásajících překážkových drahách. Nechejte se také překvapit „Jinxovými úrovněmi“, které se objevují, když je nejméně čekáte.

Dobrodružná hra pro všechny generace
Vraťte se do éry klasických plošinovek s výzvami, které si mohou vychutnat hráči všech úrovní dovedností a všech věkových kategorií.

Zadejte hledaný text:
Máte 0 položek v hodnotě 0 Kč
Uživatel nepřihlášen.