Kde jste: Herní zóna | Hry pro XBOX ONE / ONE S

Minecraft Super Duper Graphics Edition

XBOX ONE - Minecraft Super Duper Graphics Edition - vychází 7.11.2017 - PŘEDOBJEDNÁVKY
Minecraft je hra o umísťování bloků a vyrážení za dobrodružstvím. Zahrnuje balíček Super Duper Graphics Pack a balíček Explorers Pack s čínskou mytologií Mashup, Natural Texture Pack, Biome Settler...
Výrobce:
MICROSOFT
Kód výrobce zboží:
44Z-00071
Katalogové číslo zboží:
1904406051
Dostupnost:
Toto zboží již není k dispozici. Prodej skončil.

Vložit ks

Podrobnosti:
Minecraft je hra o umísťování bloků a vyrážení za dobrodružstvím. Zahrnuje balíček Super Duper Graphics Pack a balíček Explorers Pack s čínskou mytologií Mashup, Natural Texture Pack, Biome Settlers Skin Pack, Battle and Beasts Skin Pack a Campfire Tales Skin Pack. Hry se hrají lépe na konzole Xbox One X.Vybudujte vše, co si dokážete představit v režimu Creative, nebo vyražte na dlouhé expedice v módu Survival, cestujete přes záhadné země a do hlubin ve svých vlastních nekonečných světech. Budete se skrývat před příšerami nebo si vyrobíte nástroje, brnění a zbraně, abyste útok oplatily? Sdílejte dobrodružství s přáteli v multiplayeru s rozdělenými obrazovkami a online.

Nové způsoby hraní
Získejte bezplatné aktualizace a prozkoumejte nekonečné mapy a mini-hry vytvořené komunitou, nebo vylepšete svou hru pomocí doplňků.

Super Duper Graphics Pack
Vychutnejte si své světy Minecraft zcela novým způsobem s balíčkem Super Duper Graphics Pack. Mobové, bloky a další. Všechno bylo předěláno do nové grafiky.

Prozkoumávejte svět s přáteli
Zahrajte si s přáteli na telefonu, Windows 10 nebo konzoli nebo sdílet svá dobrodružství s přáteli v multiplayeru s rozdělenými obrazovkami a online.

Chcete se zeptat?

Máte dotaz na zboží?

Použijte kontakní formulář který najdete u každého detailu zboží.
Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky.

Co znamená dostupnost?

  • Zboží Skladem expedujeme DPD tentýž pracovní den při objednávce do 15 hodin. Českou poštou obvykle 2. nebo 3. pracovní den.
  • Na dotaz Zboží má dodavatel v katalogu ale nemusí být dostupné. Zjistíme dostupnost a případně objednáme.
  • Na objednávku Zboží se objednává po zaplacení zálohy, jedná se individuální dovozy ze zahraničí. Nelze odstoupit od smlouvy do 14 dnů.