Kde jste: Herní zóna | Hry pro XBOX ONE / ONE S

Minecraft Super Duper Graphics Edition

XBOX ONE - Minecraft Super Duper Graphics Edition - vychází 7.11.2017 - PŘEDOBJEDNÁVKY

Minecraft je hra o umísťování bloků a vyrážení za dobrodružstvím. Zahrnuje balíček Super Duper Graphics Pack a balíček Explorers Pack s čínskou mytologií Mashup, Natural Texture Pack, Biome Settler...

Výrobce: MICROSOFT Kód výrobce zboží: 44Z-00071
Katalogové číslo zboží: 1904406051
Cena s DPH:   877,- Kč
Cena bez DPH:   725,- Kč
Dostupnost: Toto zboží již není k dispozici
Skip Navigation Links
Podrobný popis ˅
Zeptejte se toto zboží ˅
Ke stažení ˅
Související zboží ˅
Minecraft je hra o umísťování bloků a vyrážení za dobrodružstvím. Zahrnuje balíček Super Duper Graphics Pack a balíček Explorers Pack s čínskou mytologií Mashup, Natural Texture Pack, Biome Settlers Skin Pack, Battle and Beasts Skin Pack a Campfire Tales Skin Pack. Hry se hrají lépe na konzole Xbox One X.Vybudujte vše, co si dokážete představit v režimu Creative, nebo vyražte na dlouhé expedice v módu Survival, cestujete přes záhadné země a do hlubin ve svých vlastních nekonečných světech. Budete se skrývat před příšerami nebo si vyrobíte nástroje, brnění a zbraně, abyste útok oplatily? Sdílejte dobrodružství s přáteli v multiplayeru s rozdělenými obrazovkami a online.

Nové způsoby hraní
Získejte bezplatné aktualizace a prozkoumejte nekonečné mapy a mini-hry vytvořené komunitou, nebo vylepšete svou hru pomocí doplňků.

Super Duper Graphics Pack
Vychutnejte si své světy Minecraft zcela novým způsobem s balíčkem Super Duper Graphics Pack. Mobové, bloky a další. Všechno bylo předěláno do nové grafiky.

Prozkoumávejte svět s přáteli
Zahrajte si s přáteli na telefonu, Windows 10 nebo konzoli nebo sdílet svá dobrodružství s přáteli v multiplayeru s rozdělenými obrazovkami a online.

Zadejte hledaný text:
Máte 0 položek v hodnotě 0 Kč
Uživatel nepřihlášen.