Kde jste: Herní zóna | Hry pro Playstation 4

Styx - Shards of Darkness

PS4 - Styx - Shards of Darkness

Po kladném přijetí ze strany tisku i hráčů se několik set let starý gobliní zabiják Styx vrací v nové plíživé hře Styx: Shards of Darkness s větším rozpočtem, lepšími nápady a novým enginem Unreal Eng...

Výrobce: COMGAD Kód výrobce zboží: 3512899116344
Katalogové číslo zboží: 8290636512
Cena s DPH:   1210,- Kč
Cena bez DPH:   1000,- Kč
Dostupnost: Na objednávku
Skip Navigation Links
Podrobný popis ˅
Zeptejte se toto zboží ˅
Ke stažení ˅
Související zboží ˅
Po kladném přijetí ze strany tisku i hráčů se několik set let starý gobliní zabiják Styx vrací v nové plíživé hře Styx: Shards of Darkness s větším rozpočtem, lepšími nápady a novým enginem Unreal Engine 4. Hra Master of Shadows představovala odvážnou výpravu do světa zeleného gobliního zloděje, ale Shards of Darkness se ponoří hlouběji do komplexního příběhu a kompletně vybaveného světa.

Po pádu věže Akenash byl Styx donucen vylézt z úkrytu a infiltrovat Korrangar, město temných elfů. Styx bude mít možnost tajně proniknout na údajně neproniknutelný diplomatický sněm, kde se dozví, že nejde o nic jiného než o pouhou zástěrku...

Vydejte se na nové kradmé dobrodružství s novými nepřáteli, novými prostředími a spoustou nových mechanismů, které mají za úkol vylepšit Styxovy schopnosti a pohyb: hákování za roh, šplhací lana a používání jeho věrného nože jako lanovky.

Hra Shards of Darkness hodlá nabídnout bezkonkurenční svobodu pohybu a přepracované mechanismy plížení a atentátů, které navážou na silné stránky hry Styx: Master of Shadows a ještě je vylepší.

Zcela nové dobrodružství ve světě několik set let starého gobliního zabijáka, které vás zavede do města temných elfů.
Nový engine: nádherná grafika v Unreal Engine 4.
Nový nepřátelé, nová prostředí, nové schopnosti a vylepšené mechanismy plížení.
Jedinečný kooperativní režim – propližte se misemi společně s kamarádem!


Zadejte hledaný text:
Máte 0 položek v hodnotě 0 Kč
Uživatel nepřihlášen.