Kde jste: Herní zóna | Hry na počítač

Viking: Battle for Asgard

Viking: Battle for Asgard
Aktivace vyžaduje připojení k internetu a bezplatný účet na službě Steam. V Asgardu, království severských bohů, zuří krvavá bitva. Boje pronikly dokonce až do světa smrtelníků, Midgardu. Nyní je z...
Výrobce:
COMGAD
Kód výrobce zboží:
70909
Katalogové číslo zboží:
8290636564

Cena s DPH:

250,- CZK

Cena bez DPH:
207,- CZK
Dostupnost:
Na objednávku

Vložit ks

Podrobnosti:
Aktivace vyžaduje připojení k internetu a bezplatný účet na službě Steam.

V Asgardu, království severských bohů, zuří krvavá bitva. Boje pronikly dokonce až do světa smrtelníků, Midgardu. Nyní je zapotřebí nalézt odvážného válečníka, hrdinu, který by ukončil tuto válku, jež ohrožuje osud celého Asgardu a samotných bohů. V roli Skarina se zapojíte do obřích bitev a půjdete na zteč v titánském střetu mocných bohů a pouhých smrtelníků. Nádherně zpracovanou vikinskou krajinou se rozhoří válka dosud nespatřených rozměrů.

Minimální konfigurace:

Dech beroucí grafické ztvárnění na PC - Viking na službě Steam oživí původní hru a uvede ji do roku 2012 úžasným grafickým zpracováním, které naplno využívá možností moderního herního hardwaru. Hráči mohou měnit rozlišení, používat anti-aliasing a další grafické efekty v závislosti na výkonu svých počítačů pro dosažení naprosto úchvatného grafického zážitku. Viking: Battle For Asgard™ také majitelům PC nabízí kromě hry na gamepadu i podporu ovládání na klávesnici a myši, které si lze kompletně upravit dle vlastních potřeb.

Příběh vikinského hrdiny - Skarin je hrdý a nekompromisní válečník. Hračka bohů, která se nebojí postavit jejich sobeckým cílům. Nepřekonatelný vikinský hrdina.

Bohatá vikinská kultura - Ve zdejším příběhu ožívá slavná a krvavá mytologie vikinského světa. Hráči v něm vytvoří vlastní legendu, která se bude po věky vyprávět u táborových ohňů.

Rozsáhlý otevřený svět - Prozkoumávejte rozlehlé lokace plné nepřátel, dobrodružství a úkolů.

Špičkovým enginem ztvárněné krvavé boje - Vrhněte se do zuřivých bojů muže proti muži. Odsekávejte svým nepřátelům končetiny smrtící smrští úderů.

Mytické síly - Zkroťte draky, ovládejte je a sesílejte ohnivý déšť na hlavy svých nepřátel. Povolejte si na pomoc v boji magii a sílu bohů.

Osvoboďte svůj lid - Osvoboďte ostatní Vikingy ze spárů Hel. Získejte si jejich důvěru i meče. Vyrazte po jejich boku do boje.Epické bitvy - Vrhněte se do obřích bitev, kterých se účastní stovky dynamicky ovládaných NPC. Ovlivňujte průběh střetu zabíjením významných protivníků a zachraňujte druhy v nesnázích. Staňte se jedním z davu a pomozte zvrátit průběh boje ve prospěch vašeho lidu.

Tento produkt obsahuje Steam klíč, který lze dle návodu v balení aktivovat ve službě Steam. Balení neobsahuje herní disk.

Chcete se zeptat?

Máte dotaz na zboží?

Použijte kontakní formulář který najdete u každého detailu zboží.
Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky.

Co znamená dostupnost?

  • Zboží Skladem expedujeme DPD tentýž pracovní den při objednávce do 15 hodin. Českou poštou obvykle 2. nebo 3. pracovní den.
  • Na dotaz Zboží má dodavatel v katalogu ale nemusí být dostupné. Zjistíme dostupnost a případně objednáme.
  • Na objednávku Zboží se objednává po zaplacení zálohy, jedná se individuální dovozy ze zahraničí. Nelze odstoupit od smlouvy do 14 dnů.