Kde jste: Herní zóna | Hry na počítač

The Guild 3

The Guild 3

The Guild 3 je fascinující simulátor obchodu a života, který se odehrává ve Středověku. Můžete si doslova užít středověkou Evropu, vžít se do kůže jediné postavy či celé dynastie, získávat obchody a m...

Výrobce: COMGAD Kód výrobce zboží: 71842
Katalogové číslo zboží: 8290636598
Cena s DPH:   1210,- Kč
Cena bez DPH:   1000,- Kč
Dostupnost: 2 dny
Skip Navigation Links
Podrobný popis ˅
Zeptejte se toto zboží ˅
Ke stažení ˅
Související zboží ˅
The Guild 3 je fascinující simulátor obchodu a života, který se odehrává ve Středověku. Můžete si doslova užít středověkou Evropu, vžít se do kůže jediné postavy či celé dynastie, získávat obchody a majetek, vyrábět zboží a pak ho prodávat, zaplétat se do politiky a společenského života, dvořit se ženám či mužům, milovat, nenávidět, uplácet, bojovat a užívat si dobré i špatné časy.

Kampaň pro jednoho hráče nabízí hodiny zábavy!
Herní zážitek až pro 16 hráčů najednou!
Slavné tajné společnosti, jako třeba Svobodní zednáři a Cech alchymistů!
Přidejte se k jedné ze společností, podporujte své souputníky a nechte se podporovat jimi, získejte přístup ke speciálním schopnostem své společnosti a pokuste se přetvořit své město i celou mapu scénáře podle filosofie svého spolku!
12 jedinečných map scénářů, které obsahují jedno či více měst a jejich okolí, založené na historických lokacích ve střední a severní Evropě. Mapy mohou být větší než ty ze hry The Guild 2: Renaissance!
Editor scénářů: umožní vám vytvářet komplexní mapy scénářů. Sdílejte své mapy scénářů s ostatními hráči přes Steam Workshop či jiné platformy!
Zadejte hledaný text:
Máte 0 položek v hodnotě 0 Kč
Uživatel nepřihlášen.