Kde jste: Herní zóna | Hry na počítač

Minion Masters

Minion Masters
Aktivace vyžaduje připojení k internetu a bezplatný účet na službě Steam. Vyvolejte svého přisluhovačte a pošlete ho proti svému protivníkovi, budete při tom moci využít mnohých strategiích, ačkoli...
Výrobce:
COMGAD
Kód výrobce zboží:
71530
Katalogové číslo zboží:
8290636569
Dostupnost:
Toto zboží již není k dispozici. Prodej skončil.

Vložit ks

Podrobnosti:
Aktivace vyžaduje připojení k internetu a bezplatný účet na službě Steam.

Vyvolejte svého přisluhovačte a pošlete ho proti svému protivníkovi, budete při tom moci využít mnohých strategiích, ačkoliv bitvy se odehrávají v poměrně malých arénách jednoho na jednoho hráče. Své přisluhovače si postupem času pipláte stejně jako svou strategii.

Minimální konfigurace:

Windows 7, Win 8, Win 10, procesor Intel Core i3 2.4GHz, paměť 4GB RAM, grafická karta 512MB (GeForce GT 240), 6GB volno na disku, vyžaduje internetové připojení pro aktivaci hry přes bezplatnou službu Steam.

Tento produkt obsahuje Steam klíč, který lze dle návodu v balení aktivovat ve službě Steam. Balení neobsahuje herní disk.

Chcete se zeptat?

Máte dotaz na zboží?

Použijte kontakní formulář který najdete u každého detailu zboží.
Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky.

Co znamená dostupnost?

  • Zboží Skladem expedujeme DPD tentýž pracovní den při objednávce do 15 hodin. Českou poštou obvykle 2. nebo 3. pracovní den.
  • Na dotaz Zboží má dodavatel v katalogu ale nemusí být dostupné. Zjistíme dostupnost a případně objednáme.
  • Na objednávku Zboží se objednává po zaplacení zálohy, jedná se individuální dovozy ze zahraničí. Nelze odstoupit od smlouvy do 14 dnů.