Kde jste: Herní zóna | Hry na počítač

Little Nightmares Six Edition

PC - Little Nightmares Six Edition
Ponoř se do temného, svérázného příběhu hry Little Nightmares, která tě postaví tváří v tvář nočním můrám z dětství! Six potřebuje tvou pomoc při útěku z rozsáhlé, tajemné lodi The Maw obývané zlými d...
Výrobce:
SEGA
Kód výrobce zboží:
3391891992398
Katalogové číslo zboží:
82907819
Dostupnost:
Toto zboží již není k dispozici. Prodej skončil.

Vložit ks

Podrobnosti:
Ponoř se do temného, svérázného příběhu hry Little Nightmares, která tě postaví tváří v tvář nočním můrám z dětství! Six potřebuje tvou pomoc při útěku z rozsáhlé, tajemné lodi The Maw obývané zlými duchy, kteří hledají něco k jídlu... Po cestě prozkoumáš znepokojující domeček pro panenky, který nabízí vězení, z něhož lze utéci, a hřiště, na němž si lze užívat. Objev znovu své vnitřní dítě, popusť uzdu své představivosti a najdi cestu ven!


Hra pro PC vychází pouze ve speciální edici Little Nightmares Six Edition, která navíc obsahuje:
box ve tvaru klece
samolepky
exkluzivní A3 plakát
soundtrack na DVD
10 cm figurka Six

Technické požadavky DOPORUČENÉ: Operační systém: Windows 7, 64-bit Procesor: Intel CPU Core i7 Paměť: 8 GB RAM Grafická karta: Nvidia GPU GeForce GTX 660 DirectX: Verze 11 Připojení: Širokopásmové připojení k internetu Pevný disk: 10 GB volného místa


Chcete se zeptat?

Máte dotaz na zboží?

Použijte kontakní formulář který najdete u každého detailu zboží.
Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky.

Co znamená dostupnost?

  • Zboží Skladem expedujeme DPD tentýž pracovní den při objednávce do 15 hodin. Českou poštou obvykle 2. nebo 3. pracovní den.
  • Na dotaz Zboží má dodavatel v katalogu ale nemusí být dostupné. Zjistíme dostupnost a případně objednáme.
  • Na objednávku Zboží se objednává po zaplacení zálohy, jedná se individuální dovozy ze zahraničí. Nelze odstoupit od smlouvy do 14 dnů.