Kde jste: Herní zóna | Hry na počítač

Flight Simulator X Steam Edition

Flight Simulator X Steam Edition

Aktivace vyžaduje připojení k internetu a bezplatný účet na službě Steam. Další díl vysoce realistického civilního leteckého simulátoru s celou řadou dle skutečnosti vytvořených letadel a helikopté...

Výrobce: COMGAD Kód výrobce zboží: 882224258326
Katalogové číslo zboží: 8290636568
Cena s DPH:   531,- Kč
Cena bez DPH:   439,- Kč
Dostupnost: Skladem
Skip Navigation Links
Podrobný popis ˅
Zeptejte se toto zboží ˅
Ke stažení ˅
Související zboží ˅
Aktivace vyžaduje připojení k internetu a bezplatný účet na službě Steam.

Další díl vysoce realistického civilního leteckého simulátoru s celou řadou dle skutečnosti vytvořených letadel a helikoptér všech druhů. Hra nabízí sportovní, civilní i profesionální lety nad detailně zpracovanou krajinou i městy, v nichž je k vidění (na rozdíl od minulých dílů) skutečný život.

Zkušení virtuální letci se mohou rovnou vrhnout na dráhu virtuálních pilotů dopravních, osobních i sportovních letounů a helikoptér. Problémy s proniknutím do hry by však neměli mít ani začátečníci, kteří uvítají nový herní mód skládající se z několika desítek misí s odlišnou náplní, v nichž se postupně naučí základům ovládání i aviatiky.

Tento produkt obsahuje Steam klíč, který lze dle návodu v balení aktivovat ve službě Steam. Balení neobsahuje herní disk.

Min.konfigurace:
Win XP/Vista, CPU 1 GHz, 256 MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 15 GB místa na disku, DVDROM, Produkt je nutné aktivovat přes internet.
Zadejte hledaný text:
Máte 0 položek v hodnotě 0 Kč
Uživatel nepřihlášen.