Kde jste: Multimédia, audio | Handfree přes hlavu

Herní sluchátka Genesis HX60 7.1 VIRTUAL

Herní sluchátka Genesis HX60 7.1 VIRTUAL
Kvalita v každém aspektu NATEC Genesis HX60 je profesionální náhlavní souprava, kterou ocení především milovníky her a filmů. Jejich realistický zvuk umožňuje procítit i ty nejjemnější zvukové...
Výrobce:
NATEC
Kód výrobce zboží:
NSG-0756
Katalogové číslo zboží:
23100000108

Cena s DPH:

611,- CZK

Cena bez DPH:
505,- CZK
Recyklační poplatky:
2,10
Dostupnost:
Skladem

Vložit ks

Podrobnosti:
Kvalita v každém aspektu
NATEC Genesis HX60 je profesionální náhlavní souprava, kterou ocení především milovníky her a filmů. Jejich realistický zvuk umožňuje procítit i ty nejjemnější zvukové efekty co je mimořádně cenné během herních bitev, nebo sledování filmů. Virtuální prostorový zvuk 7.1, redukce šumů, dlouhý a odolný kabel a jedinečný design, jsou hlavní výhody této soupravy.

Dynamický zvuk
Pro ideální přenos zvuku odpovídá širokopásmová frekvenční odezva sluchátek 20-20000Hz a citlivost na úrovni 117dB, kterou doplňuje impedance o hodnotě 32Ohm. Díky těmto vlastnostem kvalita a dynamika zvuku dosahuje velmi vysokou úroveň, díky čemu prožijete skvělý zážitek při hraní her, nebo sledování filmů.

Virtuální prostorový zvuk 7.1
Náhlavní souprava HX60 má integrovanou zvukovou kartu 7.1, což umožní detailní nastavení parametrů zvuku a přizpůsobení je podle svých potřeb. Virtuální prostorový zvuk 7.1 poskytuje úžasný realistický zážitek a umožňuje prožít každou zábavu ještě intenzivněji. Díky této soupravě uslyšíte ve hře každý i ten nejjemnější zvuk, co vám snadno pomůže určit odkud přichází váš protivník.

Ovládání na kabelu
Schopnost rychle změny hlasitosti, nebo zapnutí/vypnutí mikrofonu, aniž by bylo nutné přerušit hru je nesmírně důležité pro každého hráče. Díky praktickému ovládání umístěnému na kabelu je nastavení hlasitosti zvuku a mikrofonu velmi rychlé a snadné.

Citlivý mikrofon na otočném ramenu
Sluchátka jsou vybavené citlivým mikrofonem, který zajišťuje kvalitní přenos zvuku bez šumů a zkreslení. Navíc, mikrofon lze snadno otočit do pozice, v které vám nebude překážet jestli ho v dané chvíli nechcete použít.

Ergonomie a podsvícení
Mušle z červeným LED podsvícením a velké i měkké polštáře zajisti, že se každý uživatel sluchátek HX60 bude cítit jako profesionální hráč. Pohodlí, které je tak důležité pro hráče zajišťuje polstrování na hlavovém mostu a náušnících, co umožňuje vychutnat si hru i během několikahodinových sezení.

Odolnost
Sluchátka NATEC Genesis HX60 jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů čeho důkazem je kabel pokrytý textilním opletením, co zvyšuje jeho odolnost a chrání před poškozením. Dodatečně textilní opletení snižuje riziko zamotání kabelu.


Specifikace
Typ sluchátek: Náušní
Audio systém: Virtuální prostorový zvuk 7.1
Ovládání hlasitosti: Integrované na kabelu
Citlivost sluchátek: 117 dB
Frekvenční odezva sluchátek: 20 - 20 000 Hz
Impedance sluchátek: 32 Ohm
Odnímatelný mikrofon: Ne
Citlivost mikrofonu: -58 dB
Konektor: USB 2.0
Délka kabelu: 2,8 m
Komunikace: Drátová
Systémové požadavky: Windows XP/Vista/7/8/10Chcete se zeptat?

Eshop je uzavřen!

Eshop jsme uzavřeli, nelze tedy nakupovat.
Zákazníků se omlouváme.